Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Reebok fitness relax - Prusíkova 2577/16, Praha 5

3 vstupy na lekce Schwinn Cyclingu v Rebook fitness relax

Reebok fitness relax - Prusíkova 2577/16, Praha 5

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

V ceně:

  • 3 vstupy na lekce Schwinn Cyclingu ( 1 lekce - 55 minut)

Venku pomalu přituhuje, a tak kolo raději prožeňte v Reebok Fitness Relax Clubu. S dnešním voucherem pořídíte buď 3 vstupy, nebo permici na 1, 3 i 6 měsíců Schwinn Cyclingu – zábavného aerobního cvičení, které kombinuje cyklistické pohyby s motivačními metodami a hudbou, která má grády.  

SCHWINN® Cycling je speciální aerobní činnost, která je efektivní formou spalovacích tréninků. Spálených kalorií na lekci je mnohonásobně více, než na obvyklých sálových aerobních lekcích. Mimo to je účinným kardiovaskulárním tréninkem, který vás dostane do kondice.

SCHWINN® Cycling je více než jen cvičení, je to speciálně upravený cyklistický program pro fitness centra. Je kombinací základních cyklistických pohybů s motivačními metodami.

SCHWINN® Cycling je aktivita na indoorových kolech, v kombinaci s hudbou a terénem, který je modelován instruktorem.

Cvičí se v klimatizovaném sále . Na velkých obrazovkách navíc můžete sledovat nejrůznější sportovní přenosy a zdarma vám tu půjčí měřič tepové frekvence. 

Hodnocení

Kde nás najdete

Reebok fitness relax
Prusíkova 2577/16
Praha 5