Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Hostinec Hloupý Honza dle 16 hodnocení - Školská 1736/12, Praha 1

30% sleva na celý účet v české restauraci Hloupý Honza

Hostinec Hloupý Honza (16×) - Školská 1736/12, Praha 1

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

V ceně:

  • 30% sleva na celý účet včetně nápojů
  • sleva platí až pro 4 osoby

Klasická česká restaurace Hloupý Honza se nachází v samém centru Prahy ve Školské ulici a vedle výborného jídla nabízí také kompletní přehlídku piv Lobkowicz a vždy jedno pivo z minipivovarů.

Světlý interiér ve dřevě bude pohodový k posezení party přátel i sledování sportovních utkání na dvou plazmových TV. Svůj klid zde ale najde i dvojice, která si zajde na vydatný oběd či večeři. Nahlédněte do jídelního lístku

Omezení:

Sleva se nevztahuje na denní menu.

Uplatnění:

Při rezervaci do poznámky uveďte prosím počet osob.

Hodnocení 77 % (18×)

Marketa, 27. 10. 2015 10:41

Byli jsme zde na tataraku, a ten je exkluzivni. Maso vynikajici, vsechny prisady v skvelem pomeru, namichali jsme si sami. Pivo take v pohode. Na tatarak uz ani jinam nechodime.

Zdroj: Restu.cz

Uživatel RESTU, 24. 10. 2015 8:11

Pomalá obsluha. O pití si člověk musí říct, ne žeby mu nahradilo prázdné sklenice, nebo se vrchní zeptal zda si ještě dáme. Přitom působil celkem fajn, možná by tam jen stačil člověk navíc

Zdroj: Restu.cz

Áňa, 10. 10. 2015 12:08

Hezká stylová hospůdka v centru Prahy, ale mimo shon velkoměsta. Velký výběr piv a vždy jsme s výběrem velmi spokojeni. Personál byl velmi příjemný a ochotný. Tataráček byl tradičně vynikající.

Zdroj: Restu.cz

Uživatel RESTU, 5. 9. 2015 10:07

Do restaurace jsme přišli v podvečerních hodinách. Obsazený byl jen jeden stůl. Když číšník pochopil, že jsme přišli jen na pivo, ztratil o nás zájem. Na začátku se co chvíli zastavil. Později jsme čekali i půl hodiny s prázdnými sklenicemi.

Zdroj: Restu.cz

Uživatel RESTU, 17. 6. 2015 14:29

Restauraci navštěvuji přibližně 2 roky, teď jsem tam déle nebyla, protože při předchozích návštěvách jsme byli šizeni na míře piva a přestali tam chodit. Po delší době jsme včera zkusili restauraci znovu. Míra piva byla téměř v pořádku, ale obsluha byla naprosto tragická. Paní si nás vůbec nevšímala, dlouhou dobu jsme čekali na objednání, pak na pivo i jídlo.... Neustále jsme seděli s prázdnými sklenicemi. Dávali jsme si utopence, které stačí jen dát na talíř, přesto nás nechala čekat a sama okatě konzumovala něco za barem. Opravdu nikdy více. Škoda, byl to oblíbený podnik, do kterého jsme chodili ve velkých skupinách. Ovšem tímto stylem je nezachrání ani Slevomatové akce.

Zdroj: Restu.cz

Další hodnocení

Kde nás najdete

Hostinec Hloupý Honza
Školská 1736/12
Praha 1