Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Haniel by Dana (Pankrác) - Hanusova 1537/1, Praha 4

30minutové hubnutí chůzí v podtlakové kabině Vacushape

Haniel by Dana (Pankrác) - Hanusova 1537/1, Praha 4

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

V ceně: 30minutové hubnutí chůzí v podtlakové kabině Vacushape + iontový nápoj zdarma

  • Cílené hubnutí bříška, zadečku a stehen chůzí v podtlakové kabině.
  • Odbourává tuky a celulitidu.
  • Při pravidelné aplikaci zhubnete 1-2 konfekční velikosti.

Průběh:

  • Vacushape Beetle je skvělý způsob, jak bez hopsání v tělocvičně rychle získat krásnou figuru. Problémové partie vašeho těla se totiž hůře prokrvují, takže tuk není odváděn do svalů, které by jej mohly spálit. Podtlaková kabina VacuShape vám ale s prokrvováním pomůže. 
  • Vy udržujete svižné tempo na chodicím pásu. V podtlakové kabině se svalstvo aktivuje, lépe se prokrvuje pokožka a tuky jsou odváděny do svalů, kde dochází k jejich spalování – rychleji  než při běžném aerobním cvičení.
  • Lekce trvá 30 minut, šetří tedy váš čas a přitom je efektivní! Po celou dobu cvičení vám elektronický snímač tepu zajistí, abyste měli správnou tepovou frekvenci, při které se tuky spalují.

Kontraindikace: Povrchový nebo hluboký zánět žil na dolních končetinách kdykoli v anamnéze, nádorové onemocnění kdykoli v anamnéze, trombóza kdykoliv v anamnéze, srdeční infarkt a mozková cévní příhoda (mozkový infarkt) kdykoli v anamnéze, lymfedém dolních končetin, jakákoliv nedostatečnost jaterní, ledvinová a srdeční, jakékoliv zánětlivé onemocnění, cukrovka, hemoroidy.

Přečtěte si více o salonu Haniel Pankrác.

Hodnocení

Kde nás najdete

Haniel by Dana (Pankrác)
Hanusova 1537/1
Praha 4