Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Relaxační masáže Stanislav Mačák - Vysočanská 546, Praha 9

30minutové ošetření vašich svalů masáží Trigger points

Relaxační masáže Stanislav Mačák - Vysočanská 546, Praha 9

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

V ceně: 30minutové ošetření vašich svalů masáží trigger points (spošťové body)

Funkcí svalů je pohyb – tedy zkracování a natahování se. To mají na svědomí mikrovlákna zvaná aktin a myozin, která do sebe zapadají, jako když propleteme prsty na rukou. Za normálního stavu po sobě volně kloužou, čímž umožňují zkracování a prodlužování svalu.

Za určitých podmínek se tato schopnost naruší a vlákna zůstanou v sobě zaklesnutá. Část svalu tedy zůstane trvale stažená a zbytek se musí napnout více než je normální.

To má spoustu následků – v místě spoušťového bodu se prakticky zastaví cirkulace krve. Bez ní zůstává místo neokysličené, hromadí se v něm odpadní látky, které časem mohou vytvořit výrůstky (hrudky vápníku) a samozřejmě způsobuje bolest.

  • Tyto „spoušťové body“, způsobující značnou myofasciální bolest, bývají často spojeny s bolestí v jiných částech těla (bolest ramene, loktu, hlavy, kolen, brnění prstů rukou i nohou, hučení v uších…).
  • Střídání silněj­ších a slabších tlaků na lokální aktivační bod Trigger pointu i následné in­tenzivní rozmasírování oblasti, vede k ozdravení poškozených svalových vláken a k postupnému odplavení toxinů z postiženého svalového snopce. 
  • Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje myogelosy, spasmy, svalový hypertonus a obnovuje přirozenou délku svalových vláken. 

Přečtěte si více o relaxačních masáží Stanislava Mačáka.

Hodnocení

Kde nás najdete

Relaxační masáže Stanislav Mačák
Vysočanská 546
Praha 9