Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Beauty House - Holandská 40, Praha 10

50minutová párová masáž pro utužení zdraví i vztahu

Beauty House - Holandská 40, Praha 10

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

V ceně: 50minutová masáž pro dvě osoby dle výběru:

  • Lávovými kameny - teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organizmu až 3 cm hluboko. Ovlivňuje fyziologické procesy, uvolňuje, odstraňuje nervozitu a stres, nespavost a další problémy, které souvisejí s vysokými nároky na psychiku.
  • Mix - spojuje několik druhů masáži
  • Medová - odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány.
  • Čokoládová - je považována za perlu mezi masážemi. Je to spojení luxusu, požitku, relaxace a masáže v jednom. Přináší relaxaci, uvolnění svalů, sametově hebkou pokožku. Aktivuje lymfatický systém a vylučuje toxické látky z těla. Vyživí pokožku vitamíny a minerály.
  • Jablková - masáž je určená pro obličej a tělo. Pomáhá ztratít pár let a vrátit do tváře ruměnec. Zjemňuje, vyživuje a hydratuje pokožku. Umožňuje zvadlé pletí vypadat svěží. Zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky posílením stěn kapilár a cév. Kromě toho, jablková masáž stimuluje odstranění toxinů a produktů látkové výměny.

V profesionálním masážním centru "Beauty House", vás profesionálové vysoké úrovně pomohou zbavit bolestí zad od stresu a nepohodlí. Doplňkovým cvičením, které vám poradí a ukáží jejich maséři, budete moci ještě více uvolnit vaše tělo. Tato komlexní péče přispívá rovněž k odstranění nenáviděné celulitidy. Masáž  je energie a dobrá nálada na několik dní.

Hodnocení

Kde nás najdete

Beauty House
Holandská 40
Praha 10