Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Masáže a linie - Ostrovského 253/3, Praha 5

70minutové kosmetické ošetření pro pány

Masáže a linie - Ostrovského 253/3, Praha 5

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

Slunce, pot a časté holení dávají mužské pleti zabrat.

Ucpané póry, váčky pod očima, unavená pleť, jizvičky či akné nejsou nic neobvyklým. Při kosmetickém ošetření je vyčištěna pleť pořádně do hloubky ultrazvukovou špachtlí a zklidněna výživným sérem. Těšit se můžete také na příjemnou masáž obličeje a relaxaci po nanesení pleťové masky. Pokožce bude dopřána potřebná hydratace pleti a navrácen svěží vzhled. 

Co o sobě říká terapeutka Denisa Fuksová?

Jsem bývalá manažerka, co utekla z korporátní židle, aby mohla věnovat všechen čas sobě a svému zdraví. Poradím i vám, jak zkrásnět a pečovat o tělo.

Je jedno, jestli vysedáváte u počítače, zahradničíte nebo máváte v ruce raketou. Poradím si s bolavými zády, tenisovým loktem i zmrzlým ramenem. Potřebujete zhubnout, zbavit se otoků nohou či celulitidy? Trápí Vás aknózní pleť, chcete upravit obočí či nabarvit řasy? Není problém. Nabízím komplexní kosmetické služby, masáže, manuální lymfodrenáže a anticelulitidní programy.

Jako zdravotní masérka jsem získala kvalifikaci akreditovanou Ministerstvem zdravotnictví a absolvovala  řadu certifikovaných specializovaných kurzů.  Setkat se se mnou můžete i v hotelu Chateau Mcely *****, kde pracuji jako externí terapeutka. Kromě toho se stíhám věnovat marketingovým projektům, vegetariánskému vaření a dalšímu studiu.

Ať už si mě najdete z jakéhokoli důvodu, odcházet budete určitě spokojeni.

Těším se na vás.

Přečtěte si více o studiu Masáže a linie

5. patro, dveře 5082

Hodnocení

Kde nás najdete

Masáže a linie
Ostrovského 253/3
Praha 5