Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Šťastný člověk - Ostrovského 253/3, Praha 5

90minutová uvolňující těhotenská masáž

Šťastný člověk - Ostrovského 253/3, Praha 5

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

Masáže pro těhotné ženy jsou v tomto období prospěšné a uklidňující pro matku i plod.

Napomáhají organismu k plynulému fungování v procesu těchto velkých změn, integrují tělo a dech ženy, pomáhají v uvolnění příliš napjaté kůže, pomáhají rozproudit tekutiny v těle (voda, krev, lymfa, kraniosakrální tekutiny), což zabraňuje zbytečnému zachycování vody v těle a následným otokům nohou a funguje také jako prevence křečových žil.

Dále pomáhají zmírnit napětí způsobené ve svalových skupinách vlivem vyšší hmotnosti, uvolňují stres, přispívají k celkové pohodě matky i plodu a vytvářejí stezky k jejich vnitřnímu dobrému propojení.

V těhotenství je také velmi namáhána páteř, oblast křížová a okolní svaly, což způsobuje bolesti zad. 

KONTRAINDIKACE:

  • Může se masírovat až po třetím měsíci těhotenství.
  • Lokální kontraindikace při těchto masážích jsou dlaně, plosky nohou, břicho, podbřišek a určité reflexní body v blízkosti páteře.
  • Při těchto masážích se nesmějí používat určité druhy aromatických olejů, jako je např. jasmín, anýz, zázvor a mnoho jiných.

Hodnocení

Kde nás najdete

Šťastný člověk
Ostrovského 253/3
Praha 5