Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Pro7sport - Na Maninách 32a,, Praha 7

90minutové vstupné do posilovny

Pro7sport - Na Maninách 32a,, Praha 7

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

V ceně: 90minutový vstup do činkárny, kardio zóny, do sálu s kruhovým tréninkem a vstup do hlavního sálu mimo skupinové tréninky

Pro7sport je největší centrum bojových sportů v Praze, kde nejdete kompletní vybavení pro bojové sporty, ale i pro laickou veřejnost, která si přijde ráda pouze zacvičit. Disponuje velkým sálem s tatami, boxerským ringem a MMA klecí. K dispozici je též kardio zóna – běhací pásy, cyklo trenažery, ekliptický a veslovací trenažer, plně vybavená činkárna s posilovnou a sál pro kruhový trénink.

Centrum je tedy vhodné i pro soukromé tréninky. Na recepci je možné zakoupit doplňky stravy jako BCAA, proteinové tyčinky, spalovače nebo krabičkové fitness menu. Zákazníci centra mohou navíc využít věrnostní program nabízející slevy na produkty a služby u partnerů – vybavení, výživa, masáže apod.

Dostupnost MHD: cca 30 m od zastávky Maniny. Studio se nachází ve vjezdu do dvora a vstup je výrazně označen.

Hodnocení

Kde nás najdete

Pro7sport
Na Maninách 32a,
Praha 7