Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Strašidla Malé Strany a Kampy - Metro Malostranská, Praha 1

Cesta Prahou za strašidly: Prohlídka Strašidla Malé Strany a Kampy

Strašidla Malé Strany a Kampy - Metro Malostranská, Praha 1

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

1x vstupenka na exkurzi Strašidla Malé Strany a Kampy

  • trvání: 1,5 hodiny
  • děti do 5,99 let zdarma
  • Trasu zvládnete i s kočárkem nebo s pejskem na vodítku

Půvabná Malá Strana a Kampa. Krásný výhled na Vltavu, malebná zákoutíčka pod Karlovým mostem. Většina z nás má tato místa spojená s romantickými procházkami.

Na romantiku, přátelé, však tentokrát rychle zapomeňte! Čeká vás výprava za přízraky a duchy. Malebná zákoutí levého břehu Vltavy se v hodině duchů stávají přímo rejdištěm nejrůznějších prapodivných bytostí, strašidel a přízraků. Vodníka Kabourka netřeba představovat. Legendu o rytíři Bruncvíkovi nejspíš také znáte. Ale dozvíte se i to, proč se Čertovka jmenuje Čertovka, jak vznikla Kampa a mnoho dalšího. A co třeba bezhlavá herečka Laura, která je naprosto nesnesitelná ještě 200 let po smrti! Co kostlivec s hřebem v hlavě? Též zajímavá historka o znuděné mladé paní, která připravila svého muže o život poněkud brutálním způsobem. Medvěd lidožrout....Stačí? Ale nebojte se, zbytečně děsit vás nebudeme. Vyprávění našich průvodců se , jak jste u nás zvyklí, ponese v duchu humoru a nadsázky

Hodnocení

Hana, 22. 10. 2016 18:49

Zajímavé. Doporučuji.

Hodnocená akce: Cesta Prahou za strašidly: Prohlídka Strašidla Malé Strany a Kampy

Kde nás najdete

Strašidla Malé Strany a Kampy
Metro Malostranská
Praha 1