Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Švandovo divadlo - Štefánikova 57, Praha 5

Divadelní představení: BAAL

Švandovo divadlo - Štefánikova 57, Praha 5

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

BAAL - Bertolt Brecht

Svérázná roadmovie o cestě do pekel.

Alkohol, sex a podivný společník. Cesty po hospodách, kabaretech, ale i spočinutí pod širým nebem ve volných krajinách. Baal je citlivý, talentovaný básník, ale i zločinec. Nenávidí pokryteckou společnost, a přece neumí žít bez ní. Okázale demonstruje svoji svobodu, a přitom se propadá víc a víc do závislostí. A jde dál… do měst, do lesů, do hor. A za sebou nechává spoušť. Co bylo včera, neplatí. Alespoň doufá. A když jej dohání čas či výčitky, stačí se náležitě ožrat, prospat se a zase jít dál… A tu a tam i zpívat. Těžko říci, jestli je to jen svérázná roadmovie, nebo přímá cesta do pekel.       

Nabízená místa: představení uvádíme ve Studiu, kde jsou sedadla neadresná

Hodnocení 100 % (5×)

Agata, 27. 9. 2016 21:50

Uzasne modreni a alternativni zpracovani klasickeho pribehu. Videla jsem jiz po 2. a opet mi vyrazilo dech. Jen bych doporucila pro divaky starsich 15 let

Hodnocená akce: Divadelní představení HAMLET

Kde nás najdete

Švandovo divadlo
Štefánikova 57
Praha 5