Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Švandovo divadlo - Štefánikova 57, Praha 5

Divadelní představení: Zabít Johnnyho Glendenninga

Švandovo divadlo - Štefánikova 57, Praha 5

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

ZABÍT JOHNNYHO GLENDENNINGA - D. C. Jackson

Gangsterská komedie, kde kulky létají vzduchem jako neřízené střely a krev nemá cenu vytírat!

Hra známého skotského autora Daniela C. Jacksona se odehrává kdesi na skotské vysočině, kde dva poskoci místního mafiána dostanou důležitý úkol – a samozřejmě se jim podaří pokazit, co se dá.

Vydejte se na výlet do skotského Glasgow, města s nejvyšší kriminalitou v celé Velké Británii, města, kde každý osobně zná nějakého toho gangstera a přestřelky jsou stejně normální jako odpolední čaj s mlékem.

Zabít Johnnyho Glendenninga připomíná hry Martina McDonagha anebo filmy Guye Ritchieho či Quentina Tarantina, zároveň ale vychází z nejlepších tradic starých gangsterek.

Upozorňujeme diváky, že se v průběhu představení používají pyrotechnické efekty a zazní střelba. Vzhledem k velkému počtu vulgárních slov, která jsou nezbytnou součástí dialogů hry, není představení vhodné pro diváky mladší 15 let a diváky zvláště citlivé na tento způsob vyjadřování.


Délka představení: 2 hod 10 min včetně přestávky
Režisér: Daniel Hrbek
Hrají: David Punčochář, Jacob Erftemeijer, Václav Švarc, Marta Dancingerová, Marek Pospíchal, Robert Jašków, Miroslav Hruška, Hana Vrbová.

NABÍZENÁ MÍSTA: čelní balkón

Hodnocení 100 % (5×)

Agata, 27. 9. 2016 21:50

Uzasne modreni a alternativni zpracovani klasickeho pribehu. Videla jsem jiz po 2. a opet mi vyrazilo dech. Jen bych doporucila pro divaky starsich 15 let

Hodnocená akce: Divadelní představení HAMLET

Kde nás najdete

Švandovo divadlo
Štefánikova 57
Praha 5