Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Zdravotní masáže Petr Vopálka - Kudeříkové 294/20,, Praha 4

Hodinová zdravotní masáž v pohodlí domova od maséra - terapeuta

Zdravotní masáže Petr Vopálka - Kudeříkové 294/20,, Praha 4

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

Těšte se na masáž, která se provádí v pohodlí domova klienta na speciálně přenosném lehátku určeném k masážím. Doprava je součástí zvolené služby, nic navíc se tedy neplatí.

Masáž provádí zkušený masér/teraput Petr Vopálka.

Masér pro zdravotnická zařízení je nejlepší forma vzdělání v tomto oboru. O proti sportovním a rekondičním masérům se jedná o zdravotní personál, má hlubší teoretické znalosti, praxi ve zdravotnickém zařízení a ovládá i lázeňskou péči. A proč mobilní masér? Zkrátka proto, že po zdravotní a relaxační masáži má klient dodržovat pitný režim, být v klidu a v teple, relaxovat v pohodlí domova a ne mít před sebou ještě cestu domů.

Zdravotní masáže se provádějí pro zlepšení zdravotního stavu, či pro podporu jeho zachování. Nejčastějším případem, kdy u mne zákazníci vyhledávají tyto masáže je, že mají zájem uvolnit ztuhlé a přetížené svaly, které působí, či by mohly brzy začít působit zdravotní problémy. Ty se po čase projeví pocitem ztuhlosti, omezením v pohybu, případně bolestí. Tato masáž je zaměřená především na uvolnění stuhlého svalstva a doplněná technikami, které účinek masáže umocní a prodlouží.

Zdravotní masáže se dále doporučují např. při špatném držení těla, pooperační a poúrazové ztuhlosti, jako rekonvalescence po fyzickém vyčerpání, chronické svalové bolesti šíje, zad, končetin apod., namoženém svalstvu, atd… Jsou i mnohé případy, kdy masáž doporučí přímo lékař. Zdravotní masáže celkově zlepšují fyzický, ale i psychický stav klienta.

Jak kupón uplatnit?

  • Do poznámky u objednávky uveďte adresu, kam se má masér dostavit.
  • Zákazník si před masáží připraví dva své ručníky a dvě prostěradla.
  • Doprava zdarma platí pro Prahu 1-15.
  • Upozornění: Mobilní služby se neposkytují v místech, kde se vyskytují parkovací zóny, či není možné zaparkovat v přilehlé blízkosti bydliště.

Hodnocení

Kde nás najdete

Zdravotní masáže Petr Vopálka
Kudeříkové 294/20,
Praha 4