Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Masáže S-Studio - Týnská 632/10, Praha 1

Hodinové spojení Breussovy masáže páteře a hloubkové masáže svalů

Masáže S-Studio - Týnská 632/10, Praha 1

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

V CENĚ:

 • Breussova masáž páteře a hloubková masáž svalů
 • Délka masáže: 60 minut 
 • Uvolněte své tělo a mysl!

  Spojením Breussovy masáže páteře a hloubkové masáže svalů vzniká výrazně účinná, jemná a manipulační technika. Odstraňuje primárně bolesti zad, páteře a všech dalších bolestí těla z této problematiky vyplývajících.

  Breussova masáž je jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády. Významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a je tak klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder. Breussovou masáží páteře se různými hmaty oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo. 

  Účinky masáže: hluboká relaxace, uklidnění psychiky, uvolnění svalů podél páteře. 

 • KONTRAINDIKACE:

  Akutní onemocnění respiračního, infekčního, bakteriálního a virového charakteru, těžká onemocnění srdce, plic a krve, řezné rány, zlomeniny, kožní choroby.

Hodnocení

Kde nás najdete

Masáže S-Studio
Týnská 632/10
Praha 1