Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Masérské a regenerační služby Jan Kühn - U lékárny 597, Praha 5 – Zbraslav

Klasická masáž zad a šíje s BIO voskovým zábalem v délce 70 min.

Masérské a regenerační služby Jan Kühn - U lékárny 597, Praha 5 – Zbraslav

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

Svěřte se do rukou zkušeného maséra Jana Kühna.

Pomocí vhodných masážních hmatů docílíme uvolnění jednotlivých částí těla. Cílem masáže je uvolnit a odstranit bolest. Nejčastějším problémem je bolest krční páteře, v oblasti lopatek a bederní části zad.

Jednorázové zábaly jsou velmi oblíbené lázeňské procedury, pomocí kterých lze tělu dopřát uvolnění svalů, hydrataci či zpevnění pokožky. Mají mnoho prospěšných účinků pro lidský organismus.

Tyto zábaly se dělají obvykle před samotnou masáží, čímž se zvyšuje účinnost celé procedury.

BIO voskový zábal:

  • Jemná fólie z čistého včelího vosku má termoregulační vlastnosti. Hlavní výhodou je pomalé pronikání tepla hluboko do lidského těla (tzv. plíživé teplo).
  • Další úžasnou vlastností u tohoto produktu je regenerace organismu, kterou zajišťují přírodní vosky, pryskyřice, vitamíny, stopové prvky, oleje a enzymy obsažené v propolisu.

Hodnocení

Kde nás najdete

Masérské a regenerační služby Jan Kühn
U lékárny 597
Praha 5 – Zbraslav