Zítra 11:00
čt 11:00
Pivní Lázně BBB - Masná 5, Praha 1

Koupel dle výběru a neomezené pití piva pro 2 osoby

Pivní Lázně BBB - Masná 5, Praha 1
Koupit za 1299 Kč 2500

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nejbližší volné termíny:
Zítra 11:00
čt 11:00

V ceně:

 • 20minutová lázeň v kádi 
  • pivní lázeň Beer Spa
  • dubová lázeň s přírodní levandulí
  • mléčná lázeň
 • 30minutová relaxace na slaměném lůžku 
 • neomezená konzumace piva během procedury 
 • bylinkový čaj před odchodem
 • zapůjčení prostěradla 

Pošeptejte své milé do ouška, jak moc ji máte rádi. Nejlépe s pivkem v ruce a v dřevěné kádi.

Schovejte se před zimou do originálních Pivních lázní na Starém Městě a ponořte do se až po uši do kádě plné blahodárných látek. K tomu si z pípy načepujte tolik pivečka, kolik hrdlo ráčí, a pak si pěkně zdřímněte.

Tenhle božský relax si můžete vychutnat ve dvou, nebo do společné kádě přizvat partnera. Blahodárnou 20minutovou lázeň si vyberete rovnou ze 3 možností – bude to buď ta klasická pivní, mléčná, nebo dubovo-levandulová. A až se vykoupete, budete ještě 30 minut relaxovat na lůžku z ovesné slámy. 

Pivní lázeň Beer Spa®

Tahle lázeň dokonale uvolní svalové napětí, omladí pokožku a dodá tělu potřebné vitamíny. Její hlavní složkou je voda o teplotě 35 °C, dále pak přísady, ze kterých se vaří pivo – tedy například kvasnice, chmel a sladový šrot. Účinek pivní lázně se zvyšuje díky použití speciální vířivky a výměníku tepla, která zabraňuje vychladnutí vody. Chladnutí lázně mimo něj brání i speciální dřevo, ze kterého se kádě vyrábějí. 

Dubová lázeň s přírodní levandulí

Dubová lázeň má výborné protizánětlivé účinky. Aby ne – vždyť dubová kůra se běžně používá ve formě odvaru. Ve spojení s přírodní levandulí je koupel také bohatá na vitamíny A a E a má uklidňující a osvěžující účinek pro celý organismus. 

Mléčná lázeň

Mléčná lázeň je považována za přírodní kosmetickou proceduru, během které se pokožka těla krásně regeneruje. Lázeň je obohacena o přírodní syrovátku, mléčnou bílkovinu a pravou smetanu. 

Hodnocení

Kde nás najdete

Pivní Lázně BBB
Masná 5
Praha 1