Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Salon Beauty Smart - Slovenská 23, Praha 2

Krásné křivky bez celulitidy

Salon Beauty Smart - Slovenská 23, Praha 2

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

V ceně 60minutového balíčku:

  • odstranění celulitidy metodou LPG pomocí přístroje Aerosonic 30 minut
  • přístrojová lymfodrenáž 30 minut
  • zábal dle typu pleti (v rámci přístrojové lymfodrenáže

Přístroj AEROSONIC

Aerosonic je ultramoderní tělový přístroj, který navazuje na předchozí zkušenosti tělových přístrojů jako jsou LPG, Dermosonic, SilkLight a další. Byl vyvinut speciálně na odstraňování tukových podkožních nepravidelností a pro neinvazivní tvarování těla – body sculpturing. V současné době existují jen tři procesy, kterými zmenšíme celulitidu a tukové polštáře – přetlak, podtlak a ultrazvuk. Všechny kombinuje revolučním způsobem právě přístroj Aerosonic.

Aerosonic pracuje na bázi vzduchového podtlaku a ultrazvuku. Ultrazvuk díky tzv. „bublinkovému efektu“ likviduje tukové buňky, masážní hlavice v několika programech kombinuje efektivně podtlak a přetlak, kterými se ničí tukové tkáně. Užitím Aerosonicu se zlepšuje metabolismus organismu, jeho okysličení a lymfatický tok, kůže se prokrvuje, pročišťuje, zvyšuje se její tonus, vazivové struktury pod kůží se zpevňují. Bez bolesti, naopak v podobě příjemné relaxační masáže s jasným výsledkem měřitelným po každém ošeAerosonic lze využít zejména pro zlepšení projevů a léčbu celulitidy, zlepšení vzhledu a zpevnění pokožky, pro modelaci postavy (např. po invazivní liposukci), částečnou redukci váhy, pro odvodnění těla (lymfatickou masáž) a pro odstranění otoků, léčbu vad pojivových tkání, rehabilitaci.

Více o salónu Beauty Smart.

Hodnocení 68 % (40×)

Veronika, 13. 11. 2016 14:48

V popisu procedury stálo, že se jedná o kombinaci podtlaku a ultrazvuk. Ultrazvuk je však aplikován klasicky pomocí UZ hlavice, která vysílá akustické vlnění to tkáně pouze přes aplikovanou vodu, gel, olej, buničinu.. Ultarzvuková hlavice byla na přístroji zapojena také, ale paní ji nepoužila a tudíž se domnívám, že se jednalo pouze o mechanoterapii - podtlak. I tato procedura působí zlepšení prokrvení a tím zrychlení tkáňového metabolismu a trofiky. Prostředí hezké, personál příjemný, takže až na nepřesný popis procedury spokojenost.

Hodnocená akce: Krásné křivky bez celulitidy

Radka, 9. 9. 2016 20:47

Příjemné prostředí, procedura snad ucinna

Hodnocená akce: Krásné křivky bez celulitidy

Radka, 2. 9. 2016 16:03

Příjemná obsluha i prostředí, výsledky zatim brzy posoudit

Hodnocená akce: Krásné křivky bez celulitidy

Jana, 2. 12. 2016 23:01

http://poznavejsjanou.blogspot.cz/2016/10/luxusni-kosmeticke-osetreni-pleti.html Zde je mé hodnocení. Na mém blogu.

Hodnocená akce: Luxusní kosmetické ošetření pleti

Pavlina, 14. 10. 2016 17:10

Dobry den, hned pri prvni aplikaci kosmetiky jsem zjistila, ze jsem na ni asi alergicka, takze mi damz jen barvily rasy a oboci a trhaly knir a daly mi voucher na dalsi podobnou navstevu uprava oboci atd. ALE! Barva na oboci a rasach absolutne nevydrzela snad ani den a knir vytrhala slecna tak stezi z ploviny. Nechapu... Prisla jsem na to az doma. Jinak ale byly mile.. Chtela bych vratit penize. Kontaktujte me 725895293

Hodnocená akce: Luxusní kosmetické ošetření pleti

Další hodnocení

Kde nás najdete

Salon Beauty Smart
Slovenská 23
Praha 2