st 15:30
čt 12:30, 14:00
Salon Christina - Na Doubkové 4, Praha 5

Liftingová masáž obličeje - zaměřená na vrásky a ochablou pleť

Salon Christina - Na Doubkové 4, Praha 5
Koupit za 349 Kč 450

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nejbližší volné termíny:
st 15:30
čt 12:30, 14:00

Manuální lifting je nová neinvazivní technika masáže obličeje, která patří k velice účínným úkonům v kosmetické péči.

Manuální lifting obličeje dobře působí na vrásky vzniklé únavou, které zmenšuje tím, že aktivuje výživu a zvyšuje tonus kůže. Podporuje imunitní systém a má zásadní účinky v oblasti urychlení tkáňového metabolizmu v kůži, který má za násladek úbytek podkožního tuku. Délka služby je cca 60 minut.

Liftingem se také z kožního povrchu mechanicky odstraní zrohovatělé zbytky buněk – kůže získává svěží vzhled. Jemným působením na mimické svaly manuální lifting obličeje zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celkovou nervovou soustavu a v neposlední řadě také umí uvolnit napětí obličeje.

Přečtěte si více o Salonu Christina.

Hodnocení

Milan, 3. 11. 2016 8:53

V termínu podle potvrzené rezervace jsem přijel k setmělému domu, v Salonu Christina bylo tma, nikdo nereagoval na klepání, ani na kontaktní telefon. Odjel jsem bez masáže! Kde je jistota, že dostanu za co jsem zaplatil?

Hodnocená akce: Tradiční indonéská Bali masáž v délce 60 minut

Kde nás najdete

Salon Christina
Na Doubkové 4
Praha 5