Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
On the Royal Road Theatre - Karlova 12, Praha 1

Magické představení Popelky – první stínofilmové divadlo plné tance a efektů

On the Royal Road Theatre - Karlova 12, Praha 1

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

Do tváře jí neuvidíte, ale neviditelná není. Tančí ladně, ale primabalerína to není. Objevuje se na plátně, ale filmová star to není. Tušíte správně, je to opět milovaná Popelka!

Cinderella neboli Popelka se již dočkala různých jevištních i filmových zpracování po celém světě. Černé divadlo HILT Praha nastudovalo příběh chudé dívky, která svou dobrou duší a šarmem okouzlí bohatého prince, ve formě stínového divadla.

Představení je založeno na současném moderním tanci a na kouzle stínu v kombinaci s magickými projekcemi. Přímo před zraky diváků tak na plátně vznikají velice působivé efekty.

Stínové divadlo se stalo ve světě hitem posledních let. Od doby, kdy ve starověké Číně využívali kouzelníci hry stínu na plátno pomocí světla plamenu svíce, se mnohé změnilo. Novodobé techniky nabízí kombinaci projekce a stínu živého herce. Mnoho divadelních souborů svými kouzelnými scénkami stínu ohromilo svět v nejrůznějších talentových TV soutěžích.

Černé divadlo HILT přichází jako první české divadlo s celým představením stínového divadla na stálou scénu v Praze. Diváci mohou zhlédnout příběh lásky Popelky a prince v originálním provedení.

  • Scénář, režie a hudba: Theodor Hoidekr
  • Choreography: Vladimir Jicha
  • Photography: Robert Kühnl
  • Hraje: HILT black light theatre

Sezení v divadle není číslované. Vstup do divadla je umožněn od 20.50 h. Stačí, když na pokladně řeknete své jméno.

Stínofilmové divadlo Popelka je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Se vstupenkou získáváte automaticky také slevu 20 % v restauraci Don Govanni.

Hodnocení

Kde nás najdete

On the Royal Road Theatre
Karlova 12
Praha 1