9:00, 11:00…15:00
po 15:00, 17:00
Trenér a masér Pavel Václavík - Adamovská 727/5, Praha 4

Masáž dle vlastního výběru v pohodlí vašeho domova

Trenér a masér Pavel Václavík - Adamovská 727/5, Praha 4
Koupit za 599 Kč

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nejbližší volné termíny:
 9:00, 11:00…15:00
po 15:00, 17:00

V ceně: masáž dle vlastního výběru na libovolné adrese v Praze a blízkém okolí. Po Praze doprava zdarma.
Upozornění: masáž probíhá na vámi vybrané adrese, do poznámky objednávky uveďte adresu, kam se má masér dostavit, podmínkou je dostupné parkování v blízkosti adresy

Můžete si vybrat ze tří druhů masáží: Klasická relaxační masáž, Sportovní a rekondiční masáž a Manuální lymfodrenáž

Masáž klasická a sportovní je pro laika nerozlišitelný pojem. Obě tyto masáže mají podobné masérské hmaty, nicméně řazení těchto hmatů, způsob provádění, hloubka působení, rychlost, ale také výsledný efekt může být značně rozdílný.

Klasická relaxační

 • Masáž se využívá především jako masáž léčebná a na doléčení.
 • Je velmi vhodná u chronických bolestivých stavů, kde napomáhá uvolnění bolestivých spazmat a bloků vzniklých v důsledku různých úrazů a přetěžování organismu.
 • Tato masáž je vhodná pro všechny, kteří nemají žádný specifický problém. 

Sportovní a rekondiční

 • Masáž je podobná klasické masáži. Dokonce i mnohé masérské hmaty jsou stejné. Ovšem cílem sportovní masáže je především dopomoci sportovci k podání maximálního možného výkonu.
 • Z tohoto důvodu má i své specifické rozdělení na masáž přípravnou, pohotovostní, masáž odstraňující únavu a další.
 • Tuto masáž využívají lidé, kteří upřednostňují intenzivnější provedení masážních hmatů. 
 • Účinky těchto dvou masáží se projevují především na kůži, v podkoží, svalech, šlachách, kloubních pouzdrech, v krevním řečišti a v lymfatickém systému.
 • Druh a hloubka reakce závisí na volbě jednotlivých hmatů, síle a směru jejich působení.

Manuální lymfodrenáž

 • Je jemná masážní technika prováděna ručně. Tato technika je v dnešní době velmi vyhledávaná i proto, že je efektivnější než lymfodrenáž přístrojová.
 • Tato technika je zaměřená na podporu funkce lymfatického systému. Jedná se o kúru, která celkově zregeneruje a detoxikuje tělo, zbaví ho přebytečné vody a odpadních látek, pomáhá při zmírnění problémů s celulitidou, zlepší kvalitu pleti, vlasů a posiluje imunitní systém.
 • Je také ideální jako doplňková péče po liposukcích a při problémech s obezitou a nadváhou.
 • Kúry založené na aktivaci lymfatického systému vyžadují opakování. Počet návštěv závisí na tom, jaký problém chceme touto cestou řešit. Například při problémech s celulitidou či otoky se dostaví první výsledky zhruba po pěti masážích. Ale i poté je potřeba pokračovat.

Můžete si sami zvolit, jaké chcete namasírovat partie. Většinou se provádí masáž šíje a zad s kombinací dolních končetin. Můžete si zvolit i masáž horních končetin, hýždí, hrudníku, břicha. Minimální doba masáže je 60 min. Do poznámky při rezervaci také připište o jakou masáž máte zájem a jaké partie si přejete namasírovat.

Přečtěte si ještě více o masérovi Pavlovi Václavíkovi.

 

Hodnocení

Kde nás najdete

Trenér a masér Pavel Václavík
Adamovská 727/5
Praha 4