po 9:00, 9:50…14:50
út 9:00, 9:50…18:10
Salon Beauty - Koněvova 63, Praha 3

Medicinální přístrojová pedikúra

Salon Beauty - Koněvova 63, Praha 3
Koupit za 249 Kč 500

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nejbližší volné termíny:
po 9:00, 9:50…14:50
út 9:00, 9:50…18:10

Medicinální pedikúra je odborné ošetření nohou, tedy nehtů a kůže, při kterém se využívá vysokootáčková fréza. V posledních letech si přístrojová suchá pedikúra získává stále více příznivců.

Na medicinální pedikúru začínají docházet často i muži. Jde o významnou pomoc při prevenci a péči o naši pokožku a nehty. Ošetření je příjemné, rychlé a bezbolestné.

V CENĚ:

  • úprava kůžičky kolem nehtů
  • ošetření - kuří oka
  • zarostlé nehty (možnost výbrusu zarostlých nehtů bezkrevně a bezbolestně)
  • snižování zesílených nehtů obrušováním
  • ošetření hlubokých prasklin na patách
  • odstranění plísní

Za připlatek na místě je možné provést i tyto služby:

  • nehtová korekce 
  • sulci protektor
  • špony na zarostlé nehty

Délka ošetření je cca 45 minut.

Přečtěte si více o Salonu Beauty.

Hodnocení 79 % (18×)

Andrea, 4. 9. 2016 9:50

Nehty mi dělala Vietnamka. Objednáno na 13:30, na řadu jsem přišla v 15h. Práce rychlá, nehty vypadají dobře, barevná paletka ucházející...neměla jsem odvahu vyzkoušet větší zdobení (pouze lak).

Hodnocená akce: Nová gelová modeláž nehtů

Barbora, 20. 10. 2016 22:46

Neprofesionalny pristup nepekne prostredie

Hodnocená akce: 30minutová přístrojová reflexní masáž chodidel

Nikola, 1. 9. 2016 7:22

Objednala jsem se na doplnění gelových nehtů. Paní bohužel vůbec nerozuměla česky, takže vše na co se mě ptala nebo co jsem ji říkala nám tlumočila paní, která dělala hned vedle kosmetiku. Můj požadavek byl pouze trošku zkrátit, doplnit a udělat opět francii. Paní se na mě jen podívala a dát pokračovala v broušení starého gelu. Asi po 15 minutách něco řekla paní z kosmetiky a ta mi přetlumočila, že francii nedělá a že v rámci voucheru jde pouze "celolak". Když jsem se ohradila, že voucher nic takového neobsahoval nikdo už se se mnou o tom dál nebavil. Po vybrání barvy laku na nehty mě paní začala přemlouvat, že mi udělá francii zadarmo. Řekla jsem asi 5x, že děkuji, ale už nechci, protože celá procedura - broušení starého laku, nanesení nového a nalakování nehtů trvala hodinu a 45 minut a to jsem nakonec ještě odmítla nanesení olejíčku a focení nehtů. Opravdu dvě hodiny být na gelových nehtech a to jen na doplnění mi přijde moc, nehledě na to, že paní mi termín posunula o půl hodiny. Za mě obrovská nespokojenost! Nehty, které jsem chtěla zkrátit pouze trochu, tak jsem najednou neměla žádné a hlavně každý v jiném tvaru a v jiné délce.

Hodnocená akce: Gelová modeláž nehtů - doplnění

Jakub, 14. 11. 2016 18:56

Trvalo to o 10 minut dele, ale celkova spokojenost

Hodnocená akce: Mokrá pedikúra – ozdravná lázeň z léčivých bylin a květů

Evgenia, 22. 9. 2016 13:11

Pedikuri jsem si uzilw. Velice mila slecna

Hodnocená akce: Medicinální přístrojová pedikúra

Další hodnocení

Kde nás najdete

Salon Beauty
Koněvova 63
Praha 3