Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Salon Devět životů - Ostrovského 253/3, Praha 5 - Smíchov, Ženské domovy

Ošetření horního rtu IPL epilací

Salon Devět životů - Ostrovského 253/3, Praha 5 - Smíchov, Ženské domovy

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

V ceně:

  • 1 ošetření horního rtu IPL epilací v délce 15 minut

IPL epilace

  • Přístroj IPL pracuje na principu světelného výboje.
  • Ošetření se provádí v několika fázích, protože růstové fáze se u jednotlivých chloupků střídají. Fotoepilace je nejúčinnější v růstové fázi chloupku. Abychom zajistili i odstranění chloupků, které jsou během prvního ošetření v klidové fázi, opakujeme ošetření 4 – 6krát v rozmezí cca 4 – 8 týdnů. Tím zajistíme, že postupně „zastihneme“ každý chloupek v jeho růstové fázi a odstraníme ho.
  • Do pokožky je vysílán paprsek o specifické vlnové délce (podle právě prováděného ošetření). Tento světelný impulz je absorbován do tkáně, která obsahuje barvivo (např. melanin). Paprsek se přemění na tepelnou energii, která zničí buňku vlasového váčku. Ta je po několika dnech samovolně vypuzena z těla, a to bez poškození okolní tkáně. Tento proces se nazývá selektivní fototermolýza.
  • Fotoepilace je nejúčinnější u tmavších chloupků na světlejší pleti. Lze však odstranit i světlejší až světlé chloupky. Nejviditelnější efekt se dostavuje v oblasti podpaží a třísel, a to zpravidla již po 2 – 3 ošetřeních. U chlupů na obličeji je někdy potřeba více ošetření. Jedná-li se o velmi světlé jemné chloupky na obličeji, nelze výsledek zaručit.

Více o Salonu Devět životů

Hodnocení

Kde nás najdete

Salon Devět životů
Ostrovského 253/3
Praha 5 - Smíchov, Ženské domovy