Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Salon 24 - Kristýna Kaclíková - Ječná 39, Praha 2

Prodloužení řas metodou řasa na řasu

Salon 24 - Kristýna Kaclíková - Ječná 39, Praha 2

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

V ceně:

  • Odborná konzultace
  • Prodloužení řas metodou řasa na řasu 1:1 (každé oko cca 120 řas)
  • Procedura trvá 2,5–3 hodiny 

Kdyby Popelka vyrazila na královský bál v překrásných šatech a blyštivých střevíčcích, ale dokonalý make-up neměla, těžko by si jí princ v tom davu žen všiml.

Naštěstí tahle pohádková dáma před tancovačkou zašla do salonu, kde ji pěkně zkrášlili. Inspirujte se jí i vy a nechte se před večírkem, maturitním plesem či romantickou večeří nalíčit od profi vizážistky Kristýny Kaclíkové.

Kristýna Kaclíková vystudovala prestižní Make-Up Institut a líčení se věnuje už hezkou řádku let. Do parády si vás vezme ve studiu v Ječné poblíž stanice I. P. Pavlova, odkud krásně namalovaná vyjdete zhruba po hodince. 

Těšte se na líčení nejmodernějšími technikami a kvalitní kosmetikou značek Mac, Armani, Kryolan, MUD, Make-up Forever, Note a Inglot. Nejdřív ze všeho s vámi vizážistka probere vaše představy a poradí, co vám bude slušet. Potom vám obličej ošetří přípravky značky Avene, sjednotí pleť a zakryje nedokonalosti. Samozřejmostí je precizní stínování, úprava obočí i konturování rtů. A pozor, tohle líčení vám spolehlivě vydrží celou noc!

Hodnocení

Kde nás najdete

Salon 24 - Kristýna Kaclíková
Ječná 39
Praha 2