Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Studio Tiare - Ruská 10, Praha 10

Profesionální manikúra včetně aplikace doplnění gelových nehtů

Studio Tiare - Ruská 10, Praha 10

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

V ceně: manikúra včetně nových gelových nehtů v délce přibližně 90 minut

Gelové nehty jsou oblíbenou formou umělých nehtů. Gel se nanáší v několika vrstvách na obroušené nehty (buď pouze ve vlastní délce, nebo na nehty nastavené pomocí tzv. tipů) a vytvrzuje se v UV lampě. Pro francouzskou manikúru je typický jednobarevný proužek na konci nehtu. V ceně služby je také masáž rukou.
V salonu se pracuje s materiály značek Expa Nails, Enii Nails a Lion Cosmetics, které patří k těm nejlepším na českém trhu.

Možné kontraindikace - Služba není vhodná při akutních kožních onemocněních na rukou, onemocnění nehtů nebo zanícených nehtových lůžkách. Nedoporučuje se také při antibiotické léčbě, poruchách štítné žlázy a v těhotenství.

Ve studiu Tiare můžete své ruce svěřit do rukou profesionální manikérky a pyšnit se pěstěnými a přirozeně krásnými nehty a kůží jemnou jako aksamit.

Hodnocení

Kde nás najdete

Studio Tiare
Ruská 10
Praha 10