Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
TopBody - Flora - Jičínská 8, Praha 3

Smyslná tantrická masáž pro ženy

TopBody - Flora - Jičínská 8, Praha 3

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

V ceně masáže

  • Sprcha před i po masáži
  • Úvodní informace o masáži s šálkem čaje
  • Tantrická masáž
  • Závěrečné doznění masáže

Tantrická masáž cca 120 - 150 min. Pouze pro ženy

Zapomeňte na chvíli na každodenní shon a udělejte si chvilku jen sami pro sebe! Pomůžeme vám odstranit nahromaděný stres a napětí těmi nejpříjemnějšími masážními technikami, jaké si jen umíte představit. Ze studia vyjdete odpočatí, s dobrou náladou a úsměvem na rtech!

Lidské dlaně jsou tím nejlepším lékem, co umí snižovat stres, dodávat energii a optimismus a pomáhá hojit rány nejen na těle, ale i na duši .

Co je Tantrická masáž ?

Tantrická masáž je kombinací celotělové smyslné masáže, klasické masážní techniky, a láskyplného vědomého dotyku, vědomé práce s energií a přímého záměru terapeuta dát přijímajícímu nejhlubší zážitek. Na rozdíl od jiných terapií je Tantra celostní masáž, která zahrnuje i masáž Yoni (pokud si to klientka přeje a je na to připravena). Jedná se o velmi osvobozující zkušenost, protože naše intimita je velkým zdrojem životní síly a radosti, ale zároveň je obklopena hradbou společenských pravidel a morálních tabu.

Více o Top Body Flora

Hodnocení

Kde nás najdete

TopBody - Flora
Jičínská 8
Praha 3