Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Klub pohybu a krásy Slunečnice - Maiselova 7, Praha 1

Těhotenská masáž: hodinová relaxace

Klub pohybu a krásy Slunečnice - Maiselova 7, Praha 1

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

V ceně:

  • 50 minut těhotenské masáže
  • 10 minut relaxace 

Těhotenská masáž je prováděna na speciálním skloněném lehátku. Nejprve probíhá masáž zad v sedě a posléze na boku.Tato poloha umožňuje i důkladné promasírování zad a řešení bolestí bederní či mezi lopatkové partie zad. Následuje masáž nohou a jemná masáž bříška a beder v leže na zádech.Poté masáž pokračuje masáží zátylku, krční partie, dekoltu, ramen a paží.Zažijte příjemnou relaxaci, uvolnění svalů a úlevu od občasných potíží doprovázejících těhotenství. V tomto období si obzvláště zasloužíte péči a odpočinek.

Těhotenská masáž poskytuje odpočinek, hlubokou relaxaci, uvolnění od napětí a úlevu od potíží doprovázejících těhotenství. 

Kontraindikace:

Masáž je doporučená od ukončeného třetího měsíce těhotenství. Kontraindikací je rizikové těhotenství, zhoršený aktuální zdravotní stav - nachlazení, záněty, krvácení.

Hodnocení

Kde nás najdete

Klub pohybu a krásy Slunečnice
Maiselova 7
Praha 1