Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Kavárna Coolnička - Minská 551/7, Praha 10

Vstup do dětského koutku Coolnička

Kavárna Coolnička - Minská 551/7, Praha 10

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

Vstupné 49,- Kč je platné po celý den. Jeho platnost končí odchodem z kavárny, není možné se během dne vracet. V takovém případě se vstupné hradí znovu.

Coolnička je nekuřácká kavárna s dětským koutkem.

Coolnička je rozdělena do dvou částí: v klidnější části je pro vás připraven koutek pro miminka, kde můžete využít postýlku (ohrádku) a houpačku pro nejmenší. Dále je zde veliká tabulová plocha na kreslení, stoleček a židličky pro děti i volná plocha na hraní.

V druhé místnosti je oddělený koutek pro batolata, kde je bazének s kuličkami, malá klouzačka, houpačka a zajímavé hračky pro menší dětičky. Pro větší děti je připravena trampolína, kde se můžou do syta vyřádit, větší houpačková sestava s tobogánem, domeček, a odrážedla všech druhů.

V obou místnostech je pro vás připraveno sezení, které je umístěno tak, abyste viděli na hrací plochu a mohli si tak v klidu vychutnat kávu, relaxovat a zapomenout na všední starosti.

Platnost vstupu končí odchodem z kavárny, není možné se během dne vracet. V takovém případě se vstupné hradí znovu.

Více o Coolničce zde.

Hodnocení

Kde nás najdete

Kavárna Coolnička
Minská 551/7
Praha 10