Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail
Krokodýlí ZOO Praha - Tusarova 1548/39, Praha 7

Vstupenka do Krokodýlí Zoo Praha pro dospělou osobu

Krokodýlí ZOO Praha - Tusarova 1548/39, Praha 7

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nemáme aktuálně žádné volné termíny pro tuto akci.
Tip: Uložte si zatím akci na e-mail

V ceně: 

Vstupenku je možné využít kdykoliv v otevírací době a taky v době moderovaného krmení krokodýlů, které probíhá každý čtvrtek 18:00, sobotu a neděli v 10:30 a v 14:00!

O krokodýlech - kde se vzali a jak jsou zde dlouho?

Krokodýli vskutku patří mezi přežívající fosilie. Jejich předchůdci, Archosauři, obývali planetu již před 280 miliony let. Řád Crocodylia, ze kterého se postupem času vyvinuly dnešní druhy, se na zemi objevil zhruba před 195 miliony let. Během této dlouhé doby prošel dlouhým a pestrým vývojem, kdy řeky, jezera, bažiny i oceány obývaly jak gigantické druhy, běžně dosahující délky 10 a více metrů, tak i trpaslíci, kteří dorůstali maximálně 30 cm.

Přijďte se podívat na krmení krokodýlů!

Pravidelné moderované krmení našich krokodýlů probíhá každý čtvrtek 18:00, sobotu a neděli v 10:30 a v 14:00! Pokud vás zajímá, jak vypadá krokodýlí jídelníček, určitě se zastavte.

Více o krokodýlech

Hodnocení 100 % (4×)

Kde nás najdete

Krokodýlí ZOO Praha
Tusarova 1548/39
Praha 7