Zítra 8:00, 12:00
 9:00, 10:00
Estetické centrum To well - Masarykovo nábřeží 12, Praha 1

Výběr z hodinových masáží: klasická regenerační, havajská, lávové kameny

Estetické centrum To well - Masarykovo nábřeží 12, Praha 1
Koupit za 499 Kč 699

Na Hele kupujete kupón na konkrétní termín. Díky tomu už nemusíte řešit, zda bude volno a můžete tak kupón zakoupit a uplatnit ve chvíli, kdy vám to vyhovuje. Podniky zadávají akce často i na poslední chvíli, takže termíny se můžou průběžně měnit. Doporučujeme si stáhnout aplikaci Hele, která vás upozorní na akce přímo ve vašem okolí.

Nejbližší volné termíny:
Zítra 8:00, 12:00
 9:00, 10:00

Služba obsahuje: masáže na výběr:

1. Lávové kameny a uvolňovací a regenerační masáž zad  

2. Klasická regenerační

3. Havajská   

Masáž lávovými kameny
Masáž horkými lávovými kameny navozuje báječné pocity úlevy. Horkými kameny výrazně napomáháme uvolňování ztuhlých svalů. Ve světě patří tato masáž k jedné nejžádanějších. Horké lávové kameny stimulují oslabené partie, krevní a mízní oběh, zvyšují mikrocirkulaci, zrychlují buněčný metabolismus, urychlují odstraňování škodlivin a toxinů.... 

Klasická a regenerační masáž
způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení výměny látkové, vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí vápníku, kyseliny mléčné, vody…) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken, povolením spazmů.

Havajská masáž LOMI-LOMI
Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.V žádném případě tato masáž nebolí! Je to velice účinná a přitom maximálně relaxační masáž. Tato masáž je označována za perlu mezi ostatními terapiemi.

Čistý čas masáže: 50-55 minut, zbytek je věnován relaxaci a převlečení po masáži

Hodnocení

Kde nás najdete

Estetické centrum To well
Masarykovo nábřeží 12
Praha 1