Krása a relax
v okolí Praha
Super; kratka pohodova masaz s prijemnou maserkou. Idealni pro zprijemneni pracovniho odpoledne ;)
Josef K. - 16. 9.
Všude ručníky, nefunkcni sauna.
Uživatel Hele - 20. 1.
Jsem spokojená, paní kosmetička je moc příjemná. Byla jsem na kosmetice poprvé, na začátku mi vše vysvětlila i v průběhu, jak postupuje a co používá. Doporučuji a určitě přijdu znova.
Lucie J. - 19. 11.
Oasis CITY
Václavské náměstí 793/36, Praha 1
1.1 km
4.45
11 hodnocení
Super prostředí, super zážitek
Radek J. - 19. 1.
Perfektní přístup, pečlivá a precizní práce...přijdu zas!
Zavřelová  - 4. 11.
Nejlepsi ochlazovaci bazenek v Praze. Kdo ma rad typickou saunu, vrele doporucuji.
Uživatel Hele - 9. 1.
Prijemne prostredi i personal, radi se vratime :) Sauna nadherne vyhrata, mistnost pro odpocinek provonena eterickym olejickem. Prostory jsou starsi, ale ciste. Doporucuji.
Hana H. - 11. 1.
Super. Zitra zase
Zdenek K. - 4. 10.
Po přečtení recenzí jsme měli trochu obavy. Ale služby odpovídaly plně popisu. Sauny super, stihli jsme 2 rituály s panem Markem, bylo to moc fajn, řekl i základní pravidla saunování a také zákaz blokování lehátek ručníky, dělal tepelné nárazy, popsal vždycky co bude provádět. Určité nedostatky zde taky byly, třeba ty zmiňované louže ve sprchách, ale všude bylo čisto, ochlazovací bazének zakrytý rostlinami. Rozmístění lehátek nejspíš z hlediska omezení prostoru není možné změnit. Dalo se to přežít. Také bychom uvítali časový rozpis rituálů, protože se nám jednou stalo, že rituál začal, znovna když jsme byli po 20 minutové sauně, tak aby si to mohl člověk nějak naplánovat. Hodnotíme 4 hvězdama, parádně jsme se zrelaxovali a určitě se zase vrátíme. Je vidět, že se snaží poučit z nedostatků a zlepšují své služby.
Uživatel Hele - 4. 12.
Ošetření splnilo na očekávání. Oceňuji hlavně vysoce kvalifikovanou kosmetičku, která dokáže poradit, má velmi profesionální přístup a navíc je příjemná
Iva S. - 8. 1.
Doporučuji, úžasný výsledek, mám nové tělo a čistou mysl. Skvělý zážitek. Určitě zopakuji
Hana V. - 19. 10.
Paní Dáša umí skvěle propojit prvky klasické masáže se znalostí energetických toků a bodů v těle. Odcházela jsem znovuzrozená :-) Mohu ji vřele doporučit.
Petra S. - 29. 12.
Super prostredi, mily maser s sikovnyma rukama.:) doporucuji
Tereza J. - 30. 12.
Perfektně odvedená prace . Doporučuji
Petr P. - 2. 1.
When massage lady left i looked at the clock - it appeared that massage lasted 40 minutes(tops) instead of 50. Reception is not next door so i had to get dressed to inform them about that. They offered to do last 10 minutes (yeah, get dressed and undressed for 10 minutes massage, what a joke) and offered no other resolution. Only told me at the reception "if you come without Hele to the same massage it will be cheaper". I asked about discount for a next massage of my choice and the answer was negative.. Second (minor) issue- they don't say which parts of the body included in 50 minutes. For me it was mostly back and shoulders, with a little bit of soft neck strokes. For example when you go to thai foot massage they will include neck/shoulders , always! Without even asking. As a whole i would not recommend this place.
Alexander K. - 5. 1.