Masáže
v okolí Praha
Už žádná telefonická rezervace! Místa vám držíme předem. Jak Hele funguje?
Velmi prijemna masáž i maserka, prostredi fajn - nemaji koje uplne odhlucnene, ale byla jsem vecer a nikdo mic nemluvil, tak to prilis nevadilo. Doporucuji.
Michaela G. - 24. 4.
Super; kratka pohodova masaz s prijemnou maserkou. Idealni pro zprijemneni pracovniho odpoledne ;)
Josef K. - 16. 9.
Chyběla masáž obličeje kolagenem, masáž trvala místo 60 min pouze 53 min a masérka jí odflákla (každou stranu těla masírovala jinak) - na thajské masáže chodím už několik let, ale tohle byla jedna z nejhorších.
Ing. E. Kolářová - 17. 4.
Super prostredi, mily maser s sikovnyma rukama.:) doporucuji
Tereza J. - 30. 12.
Musím říci, že nad očekávání dobré. Určitě přijdu zase.
Jaroslav D. - 18. 4.
Skvela masaz jako vzdy
Dusan M. - 25. 4.
Doporučuji, úžasný výsledek, mám nové tělo a čistou mysl. Skvělý zážitek. Určitě zopakuji
Hana V. - 19. 10.
When massage lady left i looked at the clock - it appeared that massage lasted 40 minutes(tops) instead of 50. Reception is not next door so i had to get dressed to inform them about that. They offered to do last 10 minutes (yeah, get dressed and undressed for 10 minutes massage, what a joke) and offered no other resolution. Only told me at the reception "if you come without Hele to the same massage it will be cheaper". I asked about discount for a next massage of my choice and the answer was negative.. Second (minor) issue- they don't say which parts of the body included in 50 minutes. For me it was mostly back and shoulders, with a little bit of soft neck strokes. For example when you go to thai foot massage they will include neck/shoulders , always! Without even asking. As a whole i would not recommend this place.
Alexander K. - 5. 1.
Výborný!!
Tomas D. - 21. 4.
Masáž samo o sobě byla skvělá, masérka milá - neuměla sice česky, ale bylo to v centru, takže je to asi stejnak jedno. :) Po pár minutách jsem si říkala, proč jsem neobdržela bačkory jako ostatní návštěvnice. Ale na pár vteřin jsem zvládla chodit po chlupaté koberci, aniž bych dovolila své mysli odejít do nebezpečných končin. :D
Wan Y. Hu - 6. 4.
Příjemné prostředí i personál, doporučuji.
Jitka V. - 22. 4.