Green Yacht

U Libeňského mostu, Praha 8
4.67
(dle 6 hodnocení)

Green Yacht Restaurant je jednou z nejelegantnějších pražských restaurací na lodi. Čeká vás tu mezinárodní a moderní česká kuchyně, příjemný interiér a samozřejmě i parádní výhled na Vltavu.

V Greeen Yacht Restaurantu vaří výhradně z lokálních čerstvých surovin. Restaurace je proslulá nejen skvělou kuchyní, ale i exkluzivním designem. Originální interiér má na triku uznávaný český designér žijící v Německu, Miro Pištěk. Působivou atmosféru nabízí letní zastřešená terasa s krásným výhledem na Vltavu a Pražský hrad.

Samotná loď má zajímavou historii. Postavili ji v roce 1979 v Brémách. Původně kotvila v Hamburgu, kde sloužila státní společnosti ČSPL jako restaurace, kino, klubovna a ubytovna pro české zaměstnance. Společnost ale skončila v konkurzu a loď v dražbě. Tu vyhrál nadšený český loďař, golfista a vizionář Jan Vlček... Výsledkem je dnešní Green Yacht Hotel a Restaurant.

Celý popis

Hodnocení

4.67
(dle 6 hodnocení)
Filip, 18. 11. 2014 21:33

Byl jsem zde na tříchodovém menu, všechny jídla zde byla výtečná, krásně a chutně připravená, prostředí v lodi bylo hezké, moderní. Personál byl velice milý a ochotný. Nemám co bych této restauraci vytkl, poprvé na Restu dávám ve všech ohledech 5 hvězdiček.

Zdroj: Restu.cz

Uživatel RESTU, 3. 10. 2013 11:06

Great position by the river, quiet place, nice view. Excellent service.

Zdroj: Restu.cz

Roman, 3. 10. 2013 11:06

Jakmile vstoupíte na palubu lodi GreenYacht, ocitnete se v jiném, nádherném světě. Prostředí je opravdu bez jediné chybičky. Ochutnal jsem kopřivový krém s krutony. Skvělý. Kukuřičné kuřátko s výbornou nádivkou, sladkou baby karotkou a pečenými brambory grenaile. Dobrá volba. Jako dezert, vzhledem k době návštěvy, velikonoční beránek s ovocem a čokoládovou omáčkou. Nemám jedinou výtku. Servis slušný, jen s jistou absencí úsměvů. Kuchař se také tvářil celkem přepracovaně. Litrová karafa s vodou za 40kč? V dnešní době unikát. GreenYacht vám rozhodně doporučuji!

Zdroj: Restu.cz

Uživatel RESTU, 3. 10. 2013 11:06

Stručně řečeno: milé prostředí, velké porce jídla, příjemná obsluha. No a jinak: Bylo to fajn. A zmrzlina nakonec tak hutná, jakou jsem ještě nikdy neměl.

Zdroj: Restu.cz

Uživatel RESTU, 3. 10. 2013 11:06

špenátovo-kopřivová polévka moc dobrá, Kuře s nádivkou výborné, jehněčí taktéž, dezert v pořádku.....Velmi dobře jsme se najedli. Obsluha příjemná....jen je asi určitě lepší navštívit tuto restauraci v teplých dnech, kdy je možné zajít na zahrádku a kochat se výhledem na vodu, a ne v tomto letošním pseudojarním počasí, protože ačkoliv příjezdová cesta trochu klame, okolí restaurace je pěkné a klidné. Nebyl to sice úplně nejlepší gastronomicko-kulturní zážitek v rámci festivalů alakarte, ale rádi se do Golfyachtu vrátíme. Díky

Zdroj: Restu.cz

Další hodnocení