Ristorante Pizzeria Hemerkův Statek

Ouvalova 390/5, Slaný

30 km

Provozujeme restauraci a pizzerii. Vyrábíme pizzu, těstoviny, saláty, kávu Lavazza, steaky, ryby. Dětský koutek, kuřácký a nekuřácký prostor, zahrádka, salonek pro pořádání rautů, svateb, promocí, firemních školení, večírků a oslav. Polední menu. Provozujeme pizzerii, restauraci - ristorante se zaměřením na originální italská jídla a výběrová vína. Nabízíme denní menu, pizzu, těstoviny, krémová rizota, steaky, saláty, dezerty a různé nápoje. Používáme vybrané kvalitní ingredience. V letních měsících zahrádka s barem a kapacitou 300-600 osob.

Provozujeme pizzerii, restauraci - ristorante se zaměřením na originální italská jídla a výběrová vína. Nabízíme denní menu, pizzu, těstoviny, krémová rizota, steaky, saláty, dezerty a různé nápoje. Používáme vybrané kvalitní ingredience. V letních měsících zahrádka s barem a kapacitou 300-600 osob.

Restauraci navštěvujeme sporadicky, ale vždycky jsme zde maximálně spokojeni. Ani tentokrát to nebyla výjimka. Se "Sushi dny" nás mile překvapili a sushi bylo vynikající! Můžeme jen doporučit a rádi opět přijdeme...

Vábek Jaroslav, 2015-11-09 08:10:00