Ristorante Pizzeria Hemerkův Statek

Ouvalova 390/5, Slaný
4.82
(dle 11 hodnocení)
Provozujeme restauraci a pizzerii. Vyrábíme pizzu, těstoviny, saláty, kávu Lavazza, steaky, ryby. Dětský koutek, kuřácký a nekuřácký prostor, zahrádka, salonek pro pořádání rautů, svateb, promocí, firemních školení, večírků a oslav. Polední menu. Provozujeme pizzerii, restauraci - ristorante se zaměřením na originální italská jídla a výběrová vína. Nabízíme denní menu, pizzu, těstoviny, krémová rizota, steaky, saláty, dezerty a různé nápoje. Používáme vybrané kvalitní ingredience. V letních měsících zahrádka s barem a kapacitou 300-600 osob.
Celý popis

Místo

Ristorante Pizzeria Hemerkův Statek
Ouvalova 390/5, Slaný

Hodnocení

4.82
(dle 11 hodnocení)
Sabrule, 7. 11. 2015 22:45

Rádoby italská restaurace.. Prostředí je super, personál ještě lepší. Sushi dny jsou výborný nápad, kdy jindy v celku dobrá restaurace s "nudným" menu vynikne.

Zdroj: Restu.cz

ivetar, 8. 9. 2015 10:07

Naše stále oblíbená restaurace. Bohužel dvakrát už se stalo, že ač mělo být jídlo bez šalotky, tak tam stejně byla. Ale to je jen malá chybka a do třetice se snad nebude opakovat :-)

Zdroj: Restu.cz

ivetar, 11. 5. 2015 11:05

Jako vždy dávám výborné hodnocení. Mají snad nejlepší noky v okolí. Přítomnost samotného pana majitele také potěší. Rádi se vracíme a vracet budeme. Udělujeme nejvyšší počet hvězdiček.

Zdroj: Restu.cz

ivetar, 3. 8. 2015 21:20

Chodím sem často a doufám, že ještě dlouho budu, protože vaří opravdu výborně. Snad nebudu mít nikdy co vytknout. Pokud někam jdeme, tak vždy sem. Kvalita a milé přijetí. Děkujeme celému pracovnímu týmu.

Zdroj: Restu.cz

Veronika, 8. 4. 2015 14:21

Restaurace se mi velice líbila, velmi moderní a čisté prostředí.Personál byl ochotný a milý akorád moc nestíhal, jelikož jsme tam byli v pátek večer, kdy bylo plno.Jídlo bylo super ale nic co by překvapilo.Určitě bych se ráda vrátila a všem moc doporučuji.

Zdroj: Restu.cz

Další hodnocení